Milenium
Milenium
Хмельницкий
Показать телефон
Рекомендовать

Продажа квартир (7)

  • Milenium
    70 000 $
    886 $/м²

    Институтская ул., 6б

    2 комнаты
    79 / 40 / 18 м²
    этаж 2 из 10
    3 дня назад
    🏡 Продаж 2-кімнатної квартири 📍 вул. Інститутська, 6Б 📏 Площа 79 м² 🏢 Поверх 2/9 Квартира не кутова, двостороння. Гарне місце розташування. 💰 Ціна 50 000 $ • 12% оформлення Аліна AN Milenium 📞 068831670
    Риелтор
  • Milenium
    70 000 $
    886 $/м²

    Институтская ул., 6б

    2 комнаты
    79 / 40 / 18 м²
    этаж 2 из 10
    3 дня назад
    Риелтор
  • Milenium
    52 000 $
    897 $/м²

    Миру просп., 82

    БЕЗ КОМИССИИ Выставка
    2 комнаты
    58 / 30 / 7 м²
    этаж 1 из 5
    5 дней назад
    🏡 Продаж 2-кімнатної квартири з добудовою 📍 Виставка район, Проспект Миру Пропонується до продажу простора та затишна 2-кімнатна квартира з добудовою, загальною площею 58 м². 🔹 Поверх: 1/5 (на рівні другого) 🔹 Стан: хороший житловий — можна одразу заїжджати 🔹 Вікна: виходять у тихий, затишний двір 🌿 ✨ Переваги квартири: Функціональне та зручне планування Кухня з відкритим виходом у вітальню — сучасний простір Простора спальня з окремим балконом Суміжний санвузол Добудова додає додаткову площу та комфорт. 📍 Локація: Район із розвиненою інфраструктурою — поруч є все необхідне для комфортного проживання: 🛒 магазини та супермаркети 🚍 зручна транспортна розв’язка 🏫 школи та дитячі садки 🌳...
    Риелтор
  • Milenium
    68 000 $
    540 $/м²

    Озёрная ул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Выставка ЖК Автобиография
    3 комнаты
    126 / 65 / 25 м²
    этаж 10 из 11
    6 дней назад
    Продаж 3-кімнатної дворівневої квартири, Виставка, ЖК «Автобіографія». Площа — 126 м², не кутова. Розташована на 10–11 поверхах. Індивідуальне газове опалення. Будинок зданий, обжита секція. Квартира без несучих стін — зручне планування, яке легко адаптувати під власний проєкт і стиль життя. Чудовий варіант для тих, хто шукає простір та можливість реалізувати власний дизайн.
    Риелтор
  • Milenium
    62 000 $
    1 148 $/м²

    Старокостянтинівське шоссе, 5/4-Б

    2 комнаты
    54 / 25 / 16 м²
    этаж 6 из 10
    2017 год постройки
    6 дней назад
    Продаж 1-кімнатної квартири, перепланованої у 2-кімнатну, у районі Виставка 📍 Старокостянтинівське шосе, 5/4 Затишний та спокійний район із приємним краєвидом. 🏢 Будинок 2018 року — цегляний, теплий і надійний. Доглянутий двір, достатньо місць для паркування. ✨ Функціональна квартира з вдалим переплануванням: • 1-кімнатна, перепланована у повноцінні 2 окремі кімнати • простора кухня — 16 м² • загальна площа — 54 м² • зручний 6 поверх із 10 • цегляні стіни — гарна шумо- та теплоізоляція • вторинний ринок — будинок уже заселений, без шуму ремонтів 💡 Чудовий варіант для сім’ї або вигідна інвестиція під оренду.
    Риелтор
  • Milenium
    69 600 $
    1 547 $/м²

    1-й Вінницький пер., (Будинок 2)

    1 комната
    45 / 15 / 18 м²
    этаж 6 из 8
    2021 год постройки
    6 дней назад
    Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Ранкове». Загальна площа — 45 м², розташована на 6 поверсі 8-поверхового будинку. Квартира з індивідуальним опаленням, у санвузлі облаштована тепла підлога. Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Виконаний якісний ремонт, ніхто не проживав — усе нове та готове до заселення. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.
    Риелтор
  • Milenium
    65 000 $
    1 117 $/м²

    Гетьмана Мазепи ул. (Красовського), 57

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Дубове ЖК Аvila Sky
    2 комнаты
    58.2 / 28.6 / 9.4 м²
    этаж 3 из 10
    2021 год постройки
    1 нед. назад
    ✨ Продається стильна 2-кімнатна квартира в ЖК “Авіла”, Дубово! ✨ Шукаєте сучасне житло у затишному районі? Тоді цей варіант саме для вас! 🏡 Квартира готова до проживання: • 🌞 Світла та простора • 🔥 Індивідуальне опалення — економія та комфорт • 🛋 Частково залишаються меблі • 🏢 3 поверх із 10 — найзручніший рівень • 🏙 Новобудова з гарною репутацією Ідеально підходить для сім’ї, пари або як інвестиція під квартирантів
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.