Milenium
Milenium
Хмельницький
Показати телефон
Рекомендувати

Продаж квартир (7)

  • Milenium
    70 000 $
    886 $/м²

    Інститутська вул., 6б

    2 кімнати
    79 / 40 / 18 м²
    поверх 2 з 10
    3 дні тому
    🏡 Продаж 2-кімнатної квартири 📍 вул. Інститутська, 6Б 📏 Площа 79 м² 🏢 Поверх 2/9 Квартира не кутова, двостороння. Гарне місце розташування. 💰 Ціна 50 000 $ • 12% оформлення Аліна AN Milenium 📞 068831670
    Рієлтор
  • Milenium
    70 000 $
    886 $/м²

    Інститутська вул., 6б

    2 кімнати
    79 / 40 / 18 м²
    поверх 2 з 10
    3 дні тому
    Рієлтор
  • Milenium
    52 000 $
    897 $/м²

    Миру просп., 82

    БЕЗ КОМІСІЇ Виставка
    2 кімнати
    58 / 30 / 7 м²
    поверх 1 з 5
    5 днів тому
    🏡 Продаж 2-кімнатної квартири з добудовою 📍 Виставка район, Проспект Миру Пропонується до продажу простора та затишна 2-кімнатна квартира з добудовою, загальною площею 58 м². 🔹 Поверх: 1/5 (на рівні другого) 🔹 Стан: хороший житловий — можна одразу заїжджати 🔹 Вікна: виходять у тихий, затишний двір 🌿 ✨ Переваги квартири: Функціональне та зручне планування Кухня з відкритим виходом у вітальню — сучасний простір Простора спальня з окремим балконом Суміжний санвузол Добудова додає додаткову площу та комфорт. 📍 Локація: Район із розвиненою інфраструктурою — поруч є все необхідне для комфортного проживання: 🛒 магазини та супермаркети 🚍 зручна транспортна розв’язка 🏫 школи та дитячі садки 🌳...
    Рієлтор
  • Milenium
    68 000 $
    540 $/м²

    Озерна вул., (Будинок 1)

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Виставка ЖК Автобіографія
    3 кімнати
    126 / 65 / 25 м²
    поверх 10 з 11
    6 днів тому
    Продаж 3-кімнатної дворівневої квартири, Виставка, ЖК «Автобіографія». Площа — 126 м², не кутова. Розташована на 10–11 поверхах. Індивідуальне газове опалення. Будинок зданий, обжита секція. Квартира без несучих стін — зручне планування, яке легко адаптувати під власний проєкт і стиль життя. Чудовий варіант для тих, хто шукає простір та можливість реалізувати власний дизайн.
    Рієлтор
  • Milenium
    62 000 $
    1 148 $/м²

    Старокостянтинівське шосе, 5/4-Б

    2 кімнати
    54 / 25 / 16 м²
    поверх 6 з 10
    2017 рік побудови
    6 днів тому
    Продаж 1-кімнатної квартири, перепланованої у 2-кімнатну, у районі Виставка 📍 Старокостянтинівське шосе, 5/4 Затишний та спокійний район із приємним краєвидом. 🏢 Будинок 2018 року — цегляний, теплий і надійний. Доглянутий двір, достатньо місць для паркування. ✨ Функціональна квартира з вдалим переплануванням: • 1-кімнатна, перепланована у повноцінні 2 окремі кімнати • простора кухня — 16 м² • загальна площа — 54 м² • зручний 6 поверх із 10 • цегляні стіни — гарна шумо- та теплоізоляція • вторинний ринок — будинок уже заселений, без шуму ремонтів 💡 Чудовий варіант для сім’ї або вигідна інвестиція під оренду.
    Рієлтор
  • Milenium
    69 600 $
    1 547 $/м²

    1-й Вінницький пров., (Будинок 2)

    1 кімната
    45 / 15 / 18 м²
    поверх 6 з 8
    2021 рік побудови
    6 днів тому
    Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК «Ранкове». Загальна площа — 45 м², розташована на 6 поверсі 8-поверхового будинку. Квартира з індивідуальним опаленням, у санвузлі облаштована тепла підлога. Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою. Виконаний якісний ремонт, ніхто не проживав — усе нове та готове до заселення. Ідеальний варіант як для власного проживання, так і під інвестицію.
    Рієлтор
  • Milenium
    65 000 $
    1 117 $/м²

    Гетьмана Мазепи вул. (Красовського), 57

    БЕЗ КОМІСІЇ єВідновлення Дубове ЖК Аvila Sky
    2 кімнати
    58 / 29 / 9 м²
    поверх 3 з 10
    2021 рік побудови
    1 тиж. тому
    ✨ Продається стильна 2-кімнатна квартира в ЖК “Авіла”, Дубово! ✨ Шукаєте сучасне житло у затишному районі? Тоді цей варіант саме для вас! 🏡 Квартира готова до проживання: • 🌞 Світла та простора • 🔥 Індивідуальне опалення — економія та комфорт • 🛋 Частково залишаються меблі • 🏢 3 поверх із 10 — найзручніший рівень • 🏙 Новобудова з гарною репутацією Ідеально підходить для сім’ї, пари або як інвестиція під квартирантів
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.